Menu
Sepetim

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Kişisel bilgileriniz (ad,  e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece www.bitlisbal.com ’dan azami fayda sağlamanız amacıyla kullanılabilir. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Sitemizde kredi kartı ile alışveriş bulunmamaktadır.Sadece sipariş sepeti oluşturduğunuzda vereceğiniz isim,adres ve telefon bilgileri ile kapıda ödeme yapılması için sizden istenir.Kişisel bilgileriniz kapıda ödeme yöntemi gereği istenmektedir ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Sitemizde üyelik sistemi olmadığı için kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur.Sadece sipariş sepeti oluşturduğunuzda adınıza fatura kesildiği zaman(Ad,soyad,adres ve telefon bilgileri) bilgil Şartlar & Koşullar İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiştir.